Firma RAWEN specjalizuje się w projektowaniu, dostarczaniu oraz doradztwie technicznym w zakresie oświetlenia wewnętrznego jak i zewnętrznego. Naszym odbiorcom proponujemy oprawy oświetleniowe zagranicznego producenta DISANO.

Naszą ideą jest opracowanie unikalnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Wykorzystujemy najnowocześniejsze komputerowe techniki wspomagania projektowania oświetlenia w oparciu o wyroby renomowanego producenta włoskiego DISANO istniejącego na rynku od 1957 roku. Dzięki współpracy z DISANO nasza firma oferuje pełną obsługę w zakresie projektowania oraz realizacji oświetlenia.

Z naszej oferty korzystają klienci z całego kraju. W każdym przypadku zachowujemy najwyższe standardy obsługi co potwierdzają opinie użytkowników – urządzenia zachowują wysokie parametry eksploatacyjne wiele lat po ich zainstalowaniu i nie wymagają napraw pogwarancyjnych.

 

 

W ciągu swojej 15 letniej działalności firma RAWEN wykonała bardzo dużą ilość realizacji w kilkuset obiektach na terenie całej Polski. Na sprawność i profesjonalizm w działaniu naszej firmy wskazują nie tylko wspomniane już wcześniej liczne listy referencyjnyjne wystosowywane przez naszych klientów, lecz również wyróżnienia za udział w wystawach oraz prezentacjach targowych.

W toku swojej działalności firma RAWEN stawia na nieustanny rozwój technologiczny. Przy pernamentnej i bardzo dynamicznej ewolucji rynku oświetleń, innowacyjność  w działaniu staje się jednym z kluczowych elementów dla zaspokojenia wciąż zmieniających się potrzeb konsumentów. Poprzez stały dostęp do najnowszych rozwiązań z dziedziny techniki świetlnej nasza firma staje się gwarantem ich zaspokojenia.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu służymy naszym klientom fachowymi poradami w zakresie doboru i montażu oświetlenia. Wiedząc, że wszelkiego rodzaju świadczone przez nas usługi nie powinny mieć charakteru autotelicznego, w naszym działaniu za priorytetowy cel stawiamy sobie zaspokojenie potrzeb i satysfakcję naszych klientów, czemu RAWEN zawdziecza wysoką pozycję na rynku branży oświetleniowej.

 

Oferta firmy to między innymi:

  • iluminacje,

  • projektowanie oświetlenia zewnętrznego oraz wewnętrznego,

  • kosztorysowanie modernizacji oświetlenia,

  • pomoc w zakresie doboru oświetlenia,

  • doradztwo na każdym etapie realizacji projektu.

 

 

Copyright(©) 2010 Rawen EXELION projekt i wykonanie: