Nowa gama reflektorów Forum

2017-07-10 14:51:04

FORUM LED

 

Nowa gama reflektorów Forum firmy Disano powstała w oparciu o bogate doświadczenie w branży reflektorów z lampą wyładowczą, oprawa Forum LED wyróżnia się swoim wyposażeniem, jedną z najbardziej niezawodnych i zaawansowanych technologii oraz wykorzystanymi źródłami światła Led najnowszej generacji.


Kształt oprawy oświetleniowej umożliwia uzyskanie różnorodnych kombinacji mocy, lumenów i wiązek światła. Są dostępne reflektory o modułach pojedynczych, podwójnych lub potrójnych, z asymetrycznym rozsyłem światła, o wąskim kącie wiązki 8° lub 17° oraz symetryczne, o kącie wiązki w dostępnym w zakresie od 30° do 120°.

 

Wysoka wydajność tych reflektorów ułatwia ich zastosowanie na dużych obszarach, takich, jak obiekty i kluby sportowe znajdujące się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, umożliwiając uzyskanie nieporównywalnych osiągów w każdym otoczeniu. Łatwy i bezpieczny montaż - oprawa Forum jest wyposażona w specjalne urządzenia umożliwiające prawidłową regulację i zachowanie pozycji.


Wszechstronne badania układu optycznego i rozmieszczenia Led wewnątrz reflektora, gwarantują nadzwyczajną precyzyjność i bardzo wysoką wydajność: światło intruzyjne i oślepiające w obszarze otaczającym oprawę jest zredukowane do minimum, z pełną korzyścią dla dobrego samopoczucia zawodników i widzów.


Zaawansowane źródła światła Led, nawet przy temperaturze barwowej 5700K i współczynniku CRI90, są idealne podczas realizacji nagrań telewizyjnych doskonałej jakości, także w przypadku instalacji o wysokiej rozdzielczości.

 

 
     
     
     
 

 

Copyright(©) 2010 Rawen EXELION projekt i wykonanie: